Форум за автомобилите с десен волан

Форум за автомобилите с десен волан в България

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Сключване на каско под стойността по Шваке?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Andre7080

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Сключване на каско под стойността по Шваке?   Нед Май 24, 2009 7:45 pm

Чудех се, хората, които вече карат коли с обратен волан в България как решават въпроса? По Шваке цените са едни, а цената на която сме си взели коли от Англия тотално различни.. следователно не би имало смисъл ако ти е стъпила колата да речем 4 000лв са плащаш каско като за 8 000лв.... Та възможно ли е каско за под определената сума, или не?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
docklands
Admin

Брой мнения : 73
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Сключване на каско под стойността по Шваке?   Пон Май 25, 2009 2:39 am

Мисля, че не е. А и няма логика за застрахователя, трябва да се попита при някой застраховател за 100%.
Вижте профила на потребителя http://desenvolan.5forum.net
boraks

Брой мнения : 3
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Сключване на каско под стойността по Шваке?   Съб Ное 28, 2009 2:52 pm

docklands написа:
Мисля, че не е. А и няма логика за застрахователя, трябва да се попита при някой застраховател за 100%.

вече има проблеми доста компании бягат от десния волан, според мен нарочно за да ограничат вноса, мен ми лепнаха някаква надценка в ДЗИ, и ми дадоха ниска застрахователна оценка
Fiyt

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Сключване на каско под стойността по Шваке?   Съб Ное 28, 2009 3:06 pm

Нещастните застрахователи, са се договорили по между си, да оценяват колите с десен волан, на по ниска стойност от швакето и плюс 50% отгоре надценка , заради това защото били по опасни от другите автомобили. Което разбира се е абсолютна глупост. Но това е момчета, наблюдавайки развоя на нещата в Българя , май пак само революция ще ни оправи !!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сключване на каско под стойността по Шваке?   

Сключване на каско под стойността по Шваке?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1