Форум за автомобилите с десен волан

Форум за автомобилите с десен волан в България

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

не е ли време да помислим за среща на форума

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Rav4Freak

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: не е ли време да помислим за среща на форума   Нед Авг 30, 2009 8:58 am

Скъпи колеги, не е ли време да помислим за среща на форума глеам има вече 93 регистрирани потребители cheers
Ако има желаещи, дайте някакава примерна дата и час и трябва да се нагоди времето така, че да са свободни всички които ще идват. От тук сте вие... Arrow

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
cToeB

Брой мнения : 3
Местожителство : габрово

ПисанеЗаглавие: Re: не е ли време да помислим за среща на форума   Чет Сеп 10, 2009 10:10 pm

това хич нелоша идея. това също е и момент всеки да каже какво е преживял с десен волан дали е имал екстремни ситуации и тем подобни неща. пък и удобен повод да се запознаеш лично с хора направили същия избор като теб Smile
docklands
Admin

Брой мнения : 73
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: не е ли време да помислим за среща на форума   Чет Сеп 10, 2009 11:14 pm

По принцип и аз съм "ЗА", стига да се съберем малко повече хова, и да е на удобно за повечето от нас място, защото предполагам, всички сме кажи-речи от реазлични градове. Аз например съм от Пловдив.
Вижте профила на потребителя http://desenvolan.5forum.net
cToeB

Брой мнения : 3
Местожителство : габрово

ПисанеЗаглавие: Re: не е ли време да помислим за среща на форума   Пет Сеп 11, 2009 11:01 am

аз съм от габрово и затова мисля че на мен ми е най-лесно Smile
всяка част на бг ми е некой знае колко далеч и не че ми е наблизо но някъде в района от казанлък до търново смятам че ще е най-добре за да е близо на всички, но това пак зависи кой къде се намира Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: не е ли време да помислим за среща на форума   

не е ли време да помислим за среща на форума
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1