Форум за автомобилите с десен волан

Форум за автомобилите с десен волан в България

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

ТЕМАТА НА НОВА за Десни Волани по Нова Телевизия

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Rav4Freak

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: ТЕМАТА НА НОВА за Десни Волани по Нова Телевизия   Пон Апр 05, 2010 11:15 am

Доста критичен репортаж по Нова Телевизия за карането на десен волан

http://www.vbox7.com/play:956c918c
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
chefolino

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: ТЕМАТА НА НОВА за Десни Волани по Нова Телевизия   Пет Апр 09, 2010 1:30 pm

целта е да се вдинат данъците и застраховките .... мазните продавачи на "нормалните" италянски каручки са по-гладни отвсякога и сега се хващат за сламка само и само да продадат някой друг лъскав отвън курник на "реални" километри
Вижте профила на потребителя
Funeral

Брой мнения : 27
Местожителство : София, кв. Княжево

ПисанеЗаглавие: Re: ТЕМАТА НА НОВА за Десни Волани по Нова Телевизия   Вто Юни 29, 2010 10:55 am

Само се чудят как да ни усложнят живота.
Аз съм за да се вкарат някакви правила, но в рамките на разумното. Лично за мен не е проблем да мина допълнителен шофьорски изпит, за управление на автомобил с дясна дирекция. Плюс това, в раздела "продава" има две много удобни системи за подобряване на видимоста. Аз лично бих избрал по-простата система с огледалата, въпреки че при вариянт камера и монитор, камерата може да бъде монтирана в точка, която да осигури по-добра видимимост, дори и от тази на автомобил с ляв волан.
Вижте профила на потребителя http://roverbulgaria.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ТЕМАТА НА НОВА за Десни Волани по Нова Телевизия   

ТЕМАТА НА НОВА за Десни Волани по Нова Телевизия
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1